بیت‌کوینر

راه‌نمای سواد رسانه‌ای و اقتصاد دیجیتال در روزگار نو...

بیت‌کوینر

راه‌نمای سواد رسانه‌ای و اقتصاد دیجیتال در روزگار نو...

۲ مطلب در تیر ۱۳۹۶ ثبت شده است

برنامه‌ی اینترنت‌ی تلسکوپ، این هفته میزبان جادی بود.

درباره‌ی آی‌نده‌ی دنیا و فناوری اطلاع‌ات صحبت کردن، و این آی‌نده که مطمئنا نیازمند ارز خودش خواه‌د بود و سیستم *بلاک‌چین-زنجیره بلوک* که احتمالا آی‌نده ارتباط‌ات شرکت‌ها و دولت‌ها خواه‌د بود.

این ویدیو رو از دست ن‌دین: http://www.aparat.com/v/DY8HB/%D8%AA%D9%84%D8%B3%DA%A9%D9%88%D9%BE_10%3A_%D8%AA%DA%A9%D9%86%D9%88%D9%84%D9%88%DA%98%DB%8C_%D8%A2%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87_%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1_%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C_%D9%85%D8%A7_%D8%B1%D8%A7_%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1_%D9%85%DB%8C%D8%AF%D9%87%D8%AF%D8%9F

سایر ویدیوهای تلسکوپ رو از این‌جا ب‌بین‌ین: http://www.aparat.com/telescope

با جادی بیش‌تر آشنا ب‌ش‌ین: https://jadi.net و http://jadi.ir

خبر خوش: داریم دوره‌ی بعدی که «بیت‌کوینر ۰۲- آشنایی با مبانی علم اقتصاد و بازارهای مال‌ی» هست رو آماده می‌کن‌یم. این دوره احتمالا فقط به صورت حمایت‌‌ی (به پست ثابت صفحه‌ی اول مراجعه کن‌ید) عرضه خواه‌د شد. منتظرمون باش‌یدآرام

  • بیت‌کوینر
  • ***لطفا برای پشت‌يبان‌ی و حمایت از ما روی لینک‌های مربوط‌ه و یا سربرگ مزبور کلیک نمای‌ید. با تشکر***

۰۰۸- چه‌طور از بیت‌کوین استفاده کن‌یم؟

بیت‌کوینر | دوشنبه, ۵ تیر ۱۳۹۶، ۰۶:۳۵ ق.ظ | ۰Komento(j) نظر

LocknKey-Bitcoin.jpg

شاید در حال حاضر ن‌ش‌ه با بیت‌کوین از مغازه‌ی سر کوچه چیزی خرید ولی شاید ب‌ش‌ه باهاش مثلا یک‌ی از ماشین‌های تسلا رو خرید (http://www.coindesk.com/tesla-model-3-bitcoin)؛ در کل اگه به فکر خرج کردن بیت‌کوین‌هاتون افتادین «زمین خدا وسیع‌ه» و می‌تون‌ین جاهایی که بیت‌کوین رو قبول می‌کن‌ن، بیت‌کوین ارائه ب‌دین و محصول یا خدمت‌ی رو دریافت کن‌ین؛ فهرست‌ی از این جاها رو تو این لینک‌ها می‌تون‌ین پیدا کن‌ین:

ولی اگه به فکر ذخیره‌ی بیت‌کوین و تریدینگ اون هست‌ین، به‌تره که با شرکت تو دوره‌های آموزش‌ی تحلیل‌های بنیادی و تکنیکال، آشنایی خودتون رو با تریدینگ تو بازارهای مال‌ی، بورس، بازارهای آتی، فارکس و ارزهای مجازی افزای‌ش ب‌دین و سعی کن‌ین تصمیم‌ات صحیح و عاقل‌انه‌ای اخذ کن‌ین. ویدیوهای آزاد کوین‌ایران از کانال آپارات در لیست پخش «بازار معاملات بیتکوین» می‌تون‌ن راه‌نمای خوب ی برای آغاز باش‌ن:

http://www.aparat.com/coiniran

إن‌شاء‌الله طی دوره‌های بعدی‌ و بعد از بحث در رابطه با «مبانی اقتصاد و بازارهای مال‌ی»، ما هم وارد آموزش این مقوله خواه‌یم شد.

طی دو مبحث پایان‌ی بعد به توصیه‌هایی جهت کاه‌ش ریسک و خطر سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای مجازی خصوصا بیت‌کوین و معرفی تعدادی از آلترکوین‌ها که احتمالا در آی‌نده هم‌چون بیت‌کوین در مبادل‌ات مجازی حضور خواه‌ند داشت، خواه‌یم پرداخت.

روزآوری ۰۵/تیر/۱۳۹۶ : اپن‌بازار، بازاری شبیه E-Bay با پرداخت‌های ارز مجازی آغاز به کار کرده‌است - https://www.openbazaar.org

با مراجعه به سایت و دان‌لود نرم‌افزار روی رایانه‌ی خود از خرید و فروش جهان‌ی با ارزهای مجازی لذت ب‌برید.

  • بیت‌کوینر
  • ***لطفا برای پشت‌يبان‌ی و حمایت از ما روی لینک‌های مربوط‌ه و یا سربرگ مزبور کلیک نمای‌ید. با تشکر***